KONST / Litografier / Färglitografi 15033040
nr 1503 3040
Ove Carlsson
(f. 1950), Sverige
Signerad, numrerad 14/17. Färglitografi, bildmått: 60x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x70 cm
Ove Carlsson, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:19:55
300 kr
350 kr
400 kr